html site templates

ART PREFABRİK

Prefabrik ev hakkında bilinmesi gereken her şey

Prefabrik ev hakkında bilinmesi gereken her şey

Prefabrik evler, sosyal tesisler, evler, okullar, şantiyeler, kamp alanları gibi birçok yapı için kullanılmaktadır. İstediğiniz büyüklüğe göre üretilen evler, demir ya da ahşap malzemeden de üretilebiliyor.
Prefabrik evler ihtiyaçlara göre de alınabilir, yazın zaman geçirmek, kamp yapabileceğiniz bir yerinizin olması için de alınabilir, ama prefabrik evleri aldığınızda kaliteli malzemeden yapılmış olması çok önemlidir.

Mobirise

Neden prefabrik ev tercih edilmeli?

Prefabrik evler dayanıklı ve ucuzdur, kaliteli malzemelerden kullanılmış olan prefabrik bir evi seçerseniz de çok uzun ömürlü bir yatırım yapmış olursunuz. 

Prefabrik yapılar modüler sisteme göre üretildiği için de ihtiyaçlara yönelik tasarlanabilir, çok büyük ya da çok ufak olarak da üretilebilir. Fiyat farklılıklarına dikkat etmelisiniz, kalitesiz bir prefabrik evi faiş fiyata almamak için de kısa bir araştırma yapmanızı öneririz.

Mobirise

Hangi malzemeler kullanılmalı?

Prefabrik evlerde, kaliteli malzemeden kaçınılmamalıdır, elektrik sistemlerinin kullanıma uygun olması güvenliğiniz açısından da büyük önem taşır, dekorasyona verdiğiniz özeni tesisatın kaliteli olmasına da en az güvenliğiniz kadar önem vermelisiniz.

Bütçenize de dost olan prefabrik evler kolay ısınır, yaz mevsiminde ise serin kalır, iyi malzemeden üretilmiş olması iyi malzeme kullanılmış olmasıyla doğru orantılıdır.

Mobirise

Bütçe dostu prefabrik ev örnekleri

Bütçe dostu prefabrik evler, daima sizin bütçenize uygun olarak tasarlanan ev sistemleridir. Hazır üretilen malzemelerden olduğu için her şeyi seçme imkanınızda bulunmaktadır. Yaz mevsiminde ya da kış mevsiminde kamp yapmak istediğinizde prefabrik evinizi kullanabilir, dinlenmek için zaman geçirebilirsiniz.

Bütçenize uygun olan prefabrik evler, ahşap malzemeden üretilen ısı yalıtımlı çiftlik evi görünümünde kaliteli ve sağlam malzemeden yapılmış yapılardır.

Mobirise

Prefabrik evin faydaları

Prefabrik evlerde, balkonlar, banyolar istenilen yere yerleştirilebilir, ses yalıtımı diğer yapılara oranla daha fazladır, rahat ve kolay kullanımı olan prefabrik evler, iyi bir yatırım aracıdır.

Maliyeti de ucuz olan prefabrik evler dekorasyon bakımından da size büyük kolaylıklar sunar. İstenilen alana göre üretilen bu evler isterseniz büyük isterseniz çok küçük de üretilebilir.

Mobirise

Sık yapılan hatalar

Prefabrik ev satın alırken, en ucuz malzemelerden üretilmiş olanları tercih etme, geçici bir yatırım olarak görme, tuğla çeşitlerinin seçilmemesi ucuz malzeme kullanılmak istenmesi de sıkça yapılan hatalardandır.

Depreme dayanıklı olan bu evler aynı zamanda deprem vb. afetlerde de sığınılacak en güvenli yapılardandır. Yapı malzemelerinin ucuz seçilmesi prefabrik yapılar için yapılan en büyük hatalardandır.

Mobirise

Prefabrik ev dekorasyonu nasıl yapılır?

Prefabrik ev dekorasyonunda, normal evlerden daha özgür bir biçimde ev döşeyebilirsiniz. Ahşabı daha fazla kullanabilir, renkli detaylara ağırlık verebilirsiniz. Dilerseniz çok şık ve modern mobilyalar ile de prefabrik evinizi döşeyebilirsiniz.

İzolasyonu iyi yaptırmanız da evin içerisindeki ısı miktarının korunması için de önemlidir, kaliteli malzemeler kullanılan prefabrik bir evin ömrü çok daha uzun olacaktır.


Türkiyenin prefabrikçisi ART Prefabrik' e bekliyoruz

ART Prefabrik ile modern yaşam alanlarına...

Aradığınız her türlü model ve büyüklükte prefabrik yaşam alanlarına ekonomik fiyatla ART Prefabrik ile sahip olabilirsiniz.


ART tek katlı prefabrik evler 4 mevsim kullanıma uygunluğu ve farklı iklim bölgelerine göre tasarlanmış olarak üretilir. Tek katlı prefabrik evlerde kullandığımız teknoloji ile uzun ömürlü çevre dostu ve gelecek nesillerimize daha iyi yaşanabilir bir Dünya bırakmak hedefinde emin adımlarla koşuyoruz.
Ürettiğimiz tek katlı prefabrik evlerin en yüksek standartlarda olması konfor ve estetik dizayn kadar önemlidir. Tüm yapılarımız yüksek yalıtım ve maksimum enerji kullanımına göre hazırlanmıştır.
Kullandığımız son teknoloji ile hızlı üretim yaparak son derece güvenli, çevreye duyarlı konut yapılarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.