PREFABRİK YAPI


Tam da hayal ettiğiniz yaşam alanını her bütçeye uygun olarak sizler için üretiyoruz.

Türkiye'de prefabrik sektörünün ilk temellerinin atılmasından bu yana geçen teknolojik gelişmeleri ve bilgi tecrübesini harmanlayan firmamız ulusal ve uluslar arası gelişmeleri yakından takip ederek sektörün geleceğine yatırım yapmaktadır.

Son teknolojiyi kullanarak modern ofisler, konutlar ve her çeşit yaşam alanları yapmayı hedefleyen ART Prefabrik 'in vizyonu, müşterilerinin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine, en ekonomik bir şekilde inşaat mahalindeki arazi ve doğa koşullarına uygun yapılar sunmaktır.

İnşaat yatırım sürecinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunan ART PREFABRİK tamamladığı projelerle seçkin ve önemli bir marka değeri yaratmak konusunda da başarıya ulaşarak, sektörün saygın kuruluşları arasında yerini almıştır.
ART PREFABRİK olarak deneyimli, araştırmacı ve yenilikçi yapısı, değerlerine bağlılığı, müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun teknik çözümler getirme yaklaşımı, ekonomik ve optimum çözüm üretme titizliği ile aşağıda belirtilen alanlardaki inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir.

Birbirinden kaliteli malzemelerimizle inşası yapılan prefabrik yapılarımızla her ihtiyacınıza cevap verebilecek yaşam alanlarını siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz...

NELER YAPIYORUZ

"Sizin hayalinizin gerçeğe dönüşmesi için çalışıyoruz"

Mobirise

KAMPANYA ÜRÜNÜ

Düzenli şekilde indirime giren projelerimizle sizlerin bir telefon uzağınızdayız. Firmamızda her bütçeye uygun ürünleriyle siz değerli müşterilerimizin yanındadır.


Mobirise

ÇELİK YAPI

Günümüzde arsa alanın azalmasıyla birlikte binalar dikey olarak yükselme ihtiyacındadır. Çok katlı hafif çelik teknolojisiyle şehir dokusunu bozmadan istenilen projede tasarım ve uygulamalar yapmaktayız.

Mobirise

KONTEYNER

Konteyner üretimlerine son hız devam eden firmamız konteyner sektöründe farklı tasarımı ve kaliteli üretimiyle öne çıkan firmamız yeni tasarımlarıyla sizlere farklı bir konteyner anlayışı sunmaktadır.

Mobirise

PREFABRİK YAPI

Tüm dünyadaki mimari trendleri, yapıları ve müşteri fikirlerini dikkate alan firmamız prefabrik tek ve çift katlı konutlarda standart ve müşteri isteğine bağlı projeler de hazırlamaktadır.

E-BÜLTEN KAYIT FORMU

Bültenimize kayıt olun indirim, güncelleme ve kampanyalardan ilk siz haberdar olun...

Adres

Akınlar Mh. 2599 Sk. İ-1 Blok N:51
Merkez/Düzce, PK 81000


Bize Ulaşın

E-Posta :
bilgi@artprefabrik.com

Telefon :
+9 (0) 380 537 55 45

Cep Telefonu :
+9 (0) 530 949 58 08

Bağlantılar

Facebook
Instagram


Geri Bildirim 

Lütfen fikirlerinizi, sorularınızı ve önerilerinizi bize gönderin! Herhangi bir geribildirim takdir edilecektir.

Bizi Sosyal Medyada Önerin

Designed with Mobirise web page creator