MODEL KODU : APT 121

METRE KARE : 121

TEK KATLI PREFABRİK BİNA

MONTAJ HATA GARANTİSİ

5 YIL

İMALAT HATA GARANTİSİ

5 YIL

ÜCRETSİZ MONTAJ

TÜRKİYE GENELİNDE

ANAHTAR TESLİM PROJE

ART Prefabrik olarak anahtar teslim prefabrik ev yapmaktayız. Anahtar teslim kapsamında beton, parke, fayans, mutfak dolabı prefabrik binanın iç ve dış boyasının yapılması, kapı ve pencerelerin takılması ve binanın komple tamamlanması işlerinin tamamını üstlenmekteyiz.

Birbirinden kaliteli malzemelerimizle inşası yapılan prefabrik yapılarımızla her ihtiyacınıza cevap verebilecek yaşam alanlarını siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz...

DETAYLI BİLGİ

Taşıyıcı sistem olarak hazırlanan ve cıvata somun bağlantılı olan çelik malzemeden yapılmış olan prefabrik evler tek katlı yahut iki katlı olarak üretilebilen evlerdir.

Pano sistemi ile tasarlanmakta olan bu evler en, boy ve odanın boyutları açısından 125 santimetrenin katları şeklinde tasarlanmaktadır. Özellikle dördüncü derecede iklim kuşağında ve deprem bölgesinde kullanım için çok rahat bir kullanım sunan bu evler, yapıları açısından çok dayanıklı olduklarından ötürü özellikle ülkemizin her bölgesinde kullanılmaya uygun olmaktadırlar.

Prefabrik evler yapı itibariyle duvarları genellikle betopan denilen çimentolu yonga levha paneller kullanılarak üretildiğinden dolayı yüksek ses ve ısı yalıtımına haiz bulunmaktadırlar. Ek olarak bu yapıların sudan etkilenme yahut böceklenme gibi negatif sorunlara yol açmadığı da görülmektedir. Bu yüzden kullanıldığı her yerde sağlık koşullarına uygun olarak yaşamak için elverişli yapılar olarak göze çarpmaktadır.

İç ve dış cephe boyamaları için de uygun olan düz duvar yüzeyine haiz olmaları nedeni ile bu yapıların boyaması yapıldığında dış görünüm itibariyle tamamen betonarme bir ev görüntüsü verebilmektedir. Üstelik arzu ettiğiniz renge boyayabilecek olmanız açısından da kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Özellikle yazlık bölgelerde ve dağ evleri olarak kullanmak isteyen kişiler için son aşama uygun olan bu yapıların farklı alan ölçülerine haiz olan çeşitlerini ve tek katlı ya da çift katlı tiplerine sahip olabilmek mümkün olmaktadır.

Dış Duvar : 10 cm, İç Duvar : 6 cm,
Islak Hacimlerde Yeşil Alçıpan Kaplaması
Tavan: 12mm Alçıpan Parçalı Tavan
Tavan Arası Yalıtım: 8cm İzocam, Cam Yünü
Çatı Kaplaması : Galveniz Sac, Metal Kiremit (Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Dış Kapı : Çelik Kapı
İç Kapı: Panel Kapı
Pencereler : Kurşunsuz PVC
Elektrik Tesisatı : Sıva Altı
Sıhhi Tesisat : Sıva Altı,
Boya: Su Bazlı Plastik İç Cephe ve Dış Cephe Boyası

* PVC Çift Cam Pencereler
* Çelik Kapı bina giriş kapısı
* 10 cm. Dış Duvar - 6 cm. İç Duvar
* Amerikan Panel Oda Kapıları
* Tavan Yüksekliği 250 cm.
* Tavan Parçalı Alçıpan Levha 12 mm
* Çatı Boyalı Galveniz Sac, Çatı İzolasyonu 80mm. Camyünü
* Sıva Altı Su Tesisatı, Soba & Mutfak Bacaları, Sıva Altı Elektrik Tesisatı, Aydınlatma Armatürleri, Elektrik Anahtarları ve Prizler,
* İç ve Dış Boya
* Duş Teknesi & Klozet (Paket), Lavabolar (Paket Halinde)
* Tüm Prefabrik Ev Montajları

* Her Türlü Yasal İzinlerin Alınması
* Temel & Zemin Betonu & Harfiyat
* Temel ve Zemin İzolasyonları
* Şap İşleri
* Zemin Parkeleri ve Uygulamları
* Kalebodur & Fayans İşleri, Duş Teknesi Montajı, Armatür Montajları
* Mutfak Tezgahı Dolabı ve Kurulumu
* Klozet & Lavabo Montajları
* Tezgah Lavabosu ve Montajı
* Banyo Dolabı ve Kurulumu
* Süpürgelik ve Montajı
* Nakliye ve Sigortası
* Düzce Dışı Personel Konaklaması

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Cum, id qui excepturi quidem cumque ipsum mollitia. Repellendus ab, aliquid molestias minus dolores reiciendis porro voluptatibus dolore, qui quod repellat ea?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Earum id provident ea quae explicabo aperiam praesentium distinctio veritatis natus maiores dicta numquam error nemo, corrupti dolore molestias quia esse adipisci!


Tüm dünyadaki mimari trendleri, yapı yönetmeliklerini ve müşteri fikirlerini dikkate alan firmamız prefabrik tek katlı konutlarda standart projeler oluşturduğu gibi müşteri odaklı çalışmasıyla isteğe bağlı projeler de hazırlamaktadır. Gerek bireysel olsun gerek toplu konut çalışması her binaya aynı özen ve hassasiyetle yaklaşan ART PREFABRİK konut sektöründe adından söz ettiren bir firmadır. Prefabrik evlerde yaşam kalitenizi ve konforunuzu arttırmak için sürekli arge ve ürge çalışmalarımız devam etmektedir.

ART tek katlı prefabrik evler 4 mevsim kullanıma uygunluğu ve farklı iklim bölgelerine göre tasarlanmış olarak üretilir. Tek katlı prefabrik evlerde kullandığımız teknoloji ile uzun ömürlü çevre dostu ve gelecek nesillerimize daha iyi yaşanabilir bir dünya bırakmak hedefinde emin adımlarla koşuyoruz.

Ürettiğimiz tek katlı prefabrik evlerin en yüksek standartlarda olması konfor ve estetik dizayn kadar önemlidir. Tüm yapılarımız yüksek yalıtım ve maksimum enerji kullanımına göre hazırlanmıştır.

Kullandığımız son teknoloji ile hızlı üretim yaparak son derece güvenli, çevreye duyarlı konut yapılarımızla sizde değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

NELER YAPIYORUZ

"Sizin hayalinizin gerçeğe dönüşmesi için çalışıyoruz"

Mobirise

KAMPANYA ÜRÜNÜ

Düzenli şekilde indirime giren projelerimizle sizlerin bir telefon uzağınızdayız. Firmamızda her bütçeye uygun ürünleriyle siz değerli müşterilerimizin yanındadır.


Mobirise

ÇELİK YAPI

Günümüzde arsa alanın azalmasıyla birlikte binalar dikey olarak yükselme ihtiyacındadır. Çok katlı hafif çelik teknolojisiyle şehir dokusunu bozmadan istenilen projede tasarım ve uygulamalar yapmaktayız.

Mobirise

KONTEYNER

Konteyner üretimlerine son hız devam eden firmamız konteyner sektöründe farklı tasarımı ve kaliteli üretimiyle öne çıkan firmamız yeni tasarımlarıyla sizlere farklı bir konteyner anlayışı sunmaktadır.

Mobirise

PREFABRİK YAPI

Tüm dünyadaki mimari trendleri, yapıları ve müşteri fikirlerini dikkate alan firmamız prefabrik tek ve çift katlı konutlarda standart ve müşteri isteğine bağlı projeler de hazırlamaktadır.

E-BÜLTEN KAYIT FORMU

Bültenimize kayıt olun indirim, güncelleme ve kampanyalardan ilk siz haberdar olun...

Adres

Akınlar Mh. 2599 Sk. İ-1 Blok N:51
Merkez/Düzce, PK 81000


Bize Ulaşın

E-Posta :
bilgi@artprefabrik.com

Telefon :
+9 (0) 380 537 55 45

Cep Telefonu :
+9 (0) 530 949 58 08

Bağlantılar

Facebook
Instagram


Geri Bildirim 

Lütfen fikirlerinizi, sorularınızı ve önerilerinizi bize gönderin! Herhangi bir geribildirim takdir edilecektir.

Bizi Sosyal Medyada Önerin

This website was designed with Mobirise